Zalogowany jako: .   Wyloguj się
Strona 1 z 4  

Płaski brzuch w tydzień? Wypróbuj superbrzuszki!

Zobacz artykuły na temat:fitnessbrzuchćwiczeniatreningćwiczenia na brzuch
Płaski brzuch w tydzień? Brzmi niewiarygodnie, ale rewelacyjna metoda superbrzuszków i brzuszków odwróconych opracowana przez doktora Tony Catersiano przynosi znakomity efekt już po tygodniu regularnych ćwiczeń. Oponka i fałdki znikają, a waga spada nawet do 2 kg w ciągu 7 dni. Wypróbuj koniecznie zestaw ćwiczeń na płaski brzuch!

Ćwiczenia na płaski brzuch

Ćwiczenia na płaski brzuch

Jak mieć płaski brzuch w tydzień?

"Płaski brzuch na zawołanie" – nazywają tę metodę ćwiczeń Amerykanie. Superbrzuszki opracowane przez doktora Catersiano są równie popularną metodą odchudzania brzucha w Stanach Zjednoczonych, co znana Szóstka Weidera. Jak wykonywać ćwiczenia na płaski brzuch?

Jeśli wierzyć statystykom, u ćwiczących tą metodą po tygodniu regularnych ćwiczeń przez 40 minut dziennie obwód brzucha zmniejsza się średnio o 6 cm, a waga spada nawet o 2 kg. Brzmi niesamowicie, ale i kusząco, prawda?

Jak wykonywać brzuszki?

Trening opracowany przez doktora Catersiano składają się z dwóch rodzajów ćwiczeń, które, połączone ze sobą, tworzą cudowną formułę treningową dla naszego brzucha.

Są to ćwiczenia siłowe i ćwiczenia aerobowe. Pierwsze wzmacniają mięśnie bez ich rozbudowywania, drugie – redukują tkankę tłuszczową. Nie ma w tym treningu żadnych kruczków – po prostu musisz spełnić 2 warunki: 

  1. wykonywać ćwiczenia systematycznie i starannie – każdego dnia przez 30-60 minut wszystkie rodzaje ćwiczeń;
  2. stosować zbilansowana dietę – ćwiczenia nie mają sensu, jeśli głodzisz się cały dzień, a po treningu pędzisz od razu do lodówki i jesz wszystko, co wpadnie ci w ręce.

Zobacz też idealne ćwiczenie na mięśnie skośne brzucha!

Zobacz także: Hit! Trening tabata w 4 minuty


Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Redakcja poleca

Chcesz skomentować artykuł? lub wypowiedz się jako gość:

Autor:
Komentarz:
Liczba komentarzy: 56
dodano: 18:06 2015-10-26 przez: ~Marin (83.9.*.*)
Wystarczy dobre jedzenie i brzuch będzie płaski bez ćwiczeń http://malate.pl/brzuch.html
dodano: 14:56 2015-08-11 przez: ~Niebo jest niebieskie *,* (83.7.*.*)
Czy te ćwiczenia naprawde działają w tydzien?
dodano: 16:05 2015-06-27 przez: ~Kamil82 (109.243.*.*)
Polecam wpierw to przeczytać odnośnie miejscowego palenia tłuszczu: http://www.albertkosmider.pl/2014/11/jak-zrzucic-boczki-i-jaki-jest-sposob.html
Zamów darmowy newsletter