Zalogowany jako: .   Wyloguj się
Strona 1 z 4  

Płaski brzuch w tydzień? Wypróbuj superbrzuszki!

Zobacz artykuły na temat:fitnessbrzuchćwiczeniatreningćwiczenia na brzuch
Płaski brzuch w tydzień? Brzmi niewiarygodnie, ale rewelacyjna metoda superbrzuszków i brzuszków odwróconych opracowana przez doktora Tony Catersiano przynosi znakomity efekt już po tygodniu regularnych ćwiczeń. Oponka i fałdki znikają, a waga spada nawet do 2 kg w ciągu 7 dni. Wypróbuj koniecznie zestaw ćwiczeń na płaski brzuch!

Ćwiczenia na płaski brzuch

Ćwiczenia na płaski brzuch

Jak mieć płaski brzuch w tydzień?

"Płaski brzuch na zawołanie" – nazywają tę metodę ćwiczeń Amerykanie. Superbrzuszki opracowane przez doktora Catersiano są równie popularną metodą odchudzania brzucha w Stanach Zjednoczonych, co znana Szóstka Weidera. Jak wykonywać ćwiczenia na płaski brzuch?

Jeśli wierzyć statystykom, u ćwiczących tą metodą po tygodniu regularnych ćwiczeń przez 40 minut dziennie obwód brzucha zmniejsza się średnio o 6 cm, a waga spada nawet o 2 kg. Brzmi niesamowicie, ale i kusząco, prawda?

Jak wykonywać brzuszki?

Trening opracowany przez doktora Catersiano składają się z dwóch rodzajów ćwiczeń, które, połączone ze sobą, tworzą cudowną formułę treningową dla naszego brzucha.

Są to ćwiczenia siłowe i ćwiczenia aerobowe. Pierwsze wzmacniają mięśnie bez ich rozbudowywania, drugie – redukują tkankę tłuszczową. Nie ma w tym treningu żadnych kruczków – po prostu musisz spełnić 2 warunki: 

  1. wykonywać ćwiczenia systematycznie i starannie – każdego dnia przez 30-60 minut wszystkie rodzaje ćwiczeń;
  2. stosować zbilansowana dietę – ćwiczenia nie mają sensu, jeśli głodzisz się cały dzień, a po treningu pędzisz od razu do lodówki i jesz wszystko, co wpadnie ci w ręce.

Zobacz też idealne ćwiczenie na mięśnie skośne brzucha!

Zobacz także: Hit! Trening tabata w 4 minuty


Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

W czym najlepiej ćwiczyć?

Chcesz skomentować artykuł? lub wypowiedz się jako gość:

Autor:
Komentarz:
Liczba komentarzy: 59
dodano: 21:46 2016-05-02 przez: ~gość (89.67.*.*)
Rzetelna informacja na temat płaskiego brzucha: http://www.albertkosmider.pl/2014/11/jak-zrzucic-boczki-i-jaki-jest-sposob.html
dodano: 00:36 2016-04-01 przez: ~gość (79.173.*.*)
ja chodzę na zajęcia na brzuch do Saturn Fitness na Bielanach w Warszawie, super zajęcia, można się naprawdę zmęczyć, trwają godzinkę, później idę na bieżnię i jeszcze troche fitnessu, ale taki maksymalny robię sobie tylko 1-2 dni w tygodniu a reszta trochę lżej
dodano: 12:54 2016-03-31 przez: ~Ewa (78.8.*.*)
Ludzie, wrzucacie artykuł o super ćwiczeniach i wklejacie filmik instruktażowy z całkiem innymi ćwiczeniami... Jak robicie artykuły na odpier.. to pewnie te wasze ćwiczenia też są nic nie warte. Autor JW, taaaa też bym się pod tym nie podpisała :D
 

Zobacz także:

 
 
Zamów darmowy newsletter