Zalogowany jako: .   Wyloguj się
Strona 1 z 3  

Smukłe uda i łydki w 4 tygodnie? To możliwe!

Zobacz artykuły na temat:fitnessnogićwiczeniatreningaerobic
Agnieszka Tomaszewska
Instruktor fitness, nordic walking, trener personalny.
Smukłe uda i łydki, czyli krótko mówiąc – zgrabne nogi – to marzenie każdej kobiety. Czy można uzyskać smukłe uda i łydki w cztery tygodnie? Oczywiście! Mamy na to sprawdzony sposób!

Szczególnie latem, kiedy słoneczko przyjemnie przygrzewa, wdzięki podkreślamy kusymi spódniczkami, zwiewnymi sukienkami i króciutkimi szortami. Co jednak z tymi z Nas, które mają kompleksy na punkcie wyglądu swoich ud czy łydek? Nie martwcie się drogie panie, spieszymy z pomocą! Już nie długo dla każdej z Was będzie brzmiał refren popularnej piosenki : „Chcę oglądać Twoje nogi! Chcę byś założyła mini!”.

Po pierwsze: uda

Ćwiczenie 1

Stajemy w rozkroku, plecy proste, brzuch napięty. Wykonujemy tzw. plie, czyli uginamy nogi, opuszczamy biodra w dół, tak aby kolana nie wychodziły poza linię palców stóp. Ręce możemy oprzeć na udach lub wyprostować przed siebie. Ważne w tym ćwiczeniu jest to, aby cały czas utrzymywać wyprostowany tułów i nie pochylać go ku przodowi lub tyłowi. Powtarzamy 10 razy, po czym rozluźniamy nogi, np. w marszu

Ćwiczenie 2

Kładziemy się na plecach i unosimy nogi do góry, ręce układamy wzdłuż tułowia. Nogi lekko ugięte w kolanach, palce stóp flex (skierowane na siebie). Ćwiczenie zaczynamy od napięcia mięśni nóg, następnie odwodzimy na zewnątrz i przywodzimy, wracając do pozycji wyjściowej. Powtarzamy 10 razy, po czym rozluźniamy nogi, np. wykonując „rowerek”.

Zobacz także: Ćwiczenia na zgrabne nogi i pośladki


Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

W czym najlepiej ćwiczyć?

Chcesz skomentować artykuł? lub wypowiedz się jako gość:

Autor:
Komentarz:
Liczba komentarzy: 23
dodano: 15:28 2015-12-29 przez: ~gość (192.168.*.*)
Jaki jest efekt ćwicząc przez 4 tygodnie?
dodano: 22:04 2015-07-28 przez: ~koralova (89.65.*.*)
u mnie w tak krótkim czasie same ćwiczenia nie dają wyszczuplenia jakie mnie by interesowało, teraz przed wyjazdem wakacyjnym pokusiłam się o serię zabiegów venus legacy i aż miło będzie w kostium wskoczyć :)
dodano: 16:30 2015-07-28 przez: ~gość (31.61.*.*)
Ćwiczy się 4 tygodnie przynajmniej tak tam piszę ale czy to na prawdę pomaga ?
 

Zobacz także:

 
 
Zamów darmowy newsletter